Home

Results 1 - 10 of 90 for دارند. Search took 2.701 seconds.  
Sort by date/Sort by relevance
زمستان آغاز به گفتۀ الیس ِاکونگا اضافی بودجۀ داشتن بدون همکارانش و یونیسف و دارند، شده ما به را بیشترین ضرورت که هایی خانواده و اطفال به تا توانست نخواهند در تالش و تقال هستند تا غذای مغذی بر سر دسترخوان شان قرار دهند و در حالیکه خانواده ها در شرایطی کهمساعدت کنند." وی افزود " دارند. سایر آنها در دسترس ی به طفال در معرض خطر گرسنگی و مرگ قرار سیستم های صحی تحت فشار بیشتری قرار دارند، ملیون ها تن از ا در شرایطی که روز به روز آب و امکانات فاضالب مشکالت دارند، از مکتب بیرون کشیده می شوند و در معرض خطر شدید خشونت قرار دارند. (...) طفل برای حفاظت در برابر سرخکان میلیون )ده میلیون و پنجصد هزار( ۱۰.۵واکسین کردن • .نفر)یازه میلیون و پنجصد هزار( ملیون ۱۱.۵تأمین آب پاک برای • .طفل به تعلیم و تربیه دسترس ی دارند ملیون )هفت ملیون و پنصد هزار( ۷.۵حصول اطمینان از اینکه • https://weshare.unicef.org/Package/2AMZIFH9OCSK https://weshare.unicef.org/Package/2AMZIFH9OCSK اعالمیه مطبوعاتی گسترش استفاده از انتقاالت نقدی بشردوستانه برای رفع نیازهای اساس ی آسیب پذیرترین خانواده ها و اطفال. • خواند.
Language:English
Score: 1528542 - https://www.unicef.org/afghani...of%20HAC%20Press%20Release.pdf
Data Source: un
صادق باشید: واقعیت را به روش قابل فهم برای کودک توضیح دهید کودکان حق دارند که درباره آنچه در جهان رخ می‌دهد، اطلاعات واقعی داشته باشند، اما افراد بالغ نیز وظیفه دارند که آنها را از استرس به دور نگه دارند. (...) توضیح دهید که بهترین کار نزدیک نشدن به افرادی است که این نشانه‌ها را دارند و از آنها بخواهید که اگر احساس تب، سرفه یا سختی در تنفس داشتند به شما بگویند.   ۴.  (...) کودکان ممکن است نتوانند بین تصاویر روی صفحه و زندگی شخصی واقعی‌شان تمایز قائل شوند، و این امر شاید باعث شود باور کنند که در معرض خطر قریب‌الوقوع قرار دارند. می‌توانید در صورت امکان با پدید آوردن فرصت‌های بازی و استراحت برای کودکان‌تان به آنها کمک کنید تا با استرس مقابله کنند.
Language:English
Score: 1505717.9 - https://www.unicef.org/iran/st...D8%AA-%DA%A9%D9%86%DB%8C%D8%AF
Data Source: un
برخی از اشکال GBV قابل توجه تر هستند، مانند خشونت فیزیکی، در حالی که اشکال دیگری وجود دارند که به دلیل وجود معیارهای آسیب زای اجتماعی، ممکن است شناسایی آنها سخت تر باشد. (...) افرادی که خدمات و کمک ارائه می کنند باید به حریم خصوصی شما احترام بگذارند و داستان شما را محرمانه نگه دارند. اگر تجربه خود را افشا می کنید و کمک درخواست می کنید، آنهایی که به شما کمک می کنند، هنگام برنامه ریزی برای کمک و معرفی شما به سایر خدمات، باید از شما اجازه بگیرند. (...) خدمات و فرایند های قانونی برای تضمین اینکه شما از دست فرد مجرم در امان باشید وجود دارند. می توانید از پلیس و مدیریت مراکز، کمک فوری دریافت کنید.
Language:English
Score: 1453880.2 - https://www.unicef.org/serbia/en/media/16761/file
Data Source: un
علائمی که نیاز به مراقبت فوری پزشکی دارند عبارتند از: تنگی نفس/تنفس سریع (همچنین خرخر کردن، ناتوانی در شیردهی به نوزادان)، کبودی لب‌ها یا صورت، درد یا فشار در قفسه سینه، گیجی، ناتوانی در بیدار بودن/عدم تعامل، ناتوانی در آشامیدن یا بلعیدن مایعات، درد شدید شکم.   (...) کودکانی که این علائم را دارند بایستی سریعآ به پزشک مراجعه کنند. تشخیص و درمان زودهنگام ضروری است، ولی گزارشات اولیه حاکی از آن است که بیشتر در موارد درمانهای ضد التهاب پاسخ داده است.   (...) آیا مادری که آلوده به کرونا ویروس باشد، می‌تواند همچنان به نوازد خود شیر بدهد؟   تمام مادران در مناطق آلوده و پرخطر که علائمی چون تب، سرفه یا تنگی نفس دارند، بایستی هر چه سریع‌تر به پزشک مراجعه کنند و دستورالعمل‌هایی که پزشک یا کارمند بهداشت می‌دهند را رعایت کنند.
Language:English
Score: 1425569 - https://www.unicef.org/iran/%D...%D8%AF%D8%A7%D9%86%D9%86%D8%AF
Data Source: un
فقیرترین و محروم‌ترین کودکان که به این ایمن‌سازی‌های نجات‌بخش نیاز دارند، از کمترین امکان دریافت آنها برخوردارند. بسیاری از کودکان در جوامع دورافتاده در مجموع از برنامه‌های واکسیناسیون به صورت کامل محروم هستند یا فقط به بخشی از آنها دسترسی دارند. (...) در موپتی، یک از هر چهار خانوار بیش از ۱۵ کیلومتر با نزدیک‌ترین مرکز بهداشت فاصله دارند و تنها یک دکتر واجد شرایط برای هر ۱۸ هزار نفر وجود دارد. (...) کادر فلج اطفال زنان بسیار حائز اهمیت هستند زیرا تنها زنان اجازه دسترسی به خانه ها و خانواده‌ها و بررسی واکسینه شدن همه نوزادان، را دارند. UNICEF/UN0259784/Chute واناتو: یک ماما و دستیارش به مدت سه ساعت در ساحل پیاده می‌روند تا واکسن‌ها را به کلینیک یک روستای کوچک برسانند.
Language:English
Score: 1411514.8 - https://www.unicef.org/iran/%D...%D8%B3%D8%A7%D9%86%D9%86%D8%AF
Data Source: un
برای جلوگیری از خطرات انتقال ویروس، همه باید:  دستها را مرتباً با ژل ضدعفونی الکل‌دار یا آب و صابون بشویند به هنگام عطسه یا سرفه جلوی دهان و بینی خود را بگیرند از تماس مستقیم با کسانی که تب دارند و سرفه می‌کنند خودداری کنند اگر تب دارند، سرفه می‌کنند یا مشکل تنفس دارند، کمک پزشکی بگیرند و سابقه سفرهای اخیر خود را با کارمندان بهداشت درمیان بگذارند از تماس مستقیم و بدون محافظ با حیوانات زنده در بازارهای محلی خودداری کنند   برای کسب اطلاعات بیشتر درباره راه‌های مقابله با بیماری کرونا می‌توانید مطالب زیر را که در وب‌سایت یونیسف ایران منتشر شده‌اند، مطالعه فرمایید:  بیماری ویروس کرونا، آنچه والدین بایستی بدانند کمک به کودکان برای مقابله با استرس به هنگام شیوع ویروس کرونا محل کار خود را برای مقابله با ویروس کرونا آماده کنید خانه خود را سالم و ایمن نگه دارید بدن و ذهن خود را سالم و قوی نگه دارید   تماس با ما بهاره یگانه فر کارشناس ارتباطات یونیسف تلفن: 02122594994 ایمیل: byeganehfar@unicef.org درباره یونیسف یونیسف تنها نهاد سازمان ملل متحد برای بهبود زندگی و رفاه کودکان در سراسر جهان است.
Language:English
Score: 1383064.9 - https://www.unicef.org/iran/%D...DB%8C-%D9%85%D9%87%D8%A7%D8%B1
Data Source: un
«کودکان خانواده‌های فقیر در کشورهای دچار مناقشه یا بلایای طبیعی در معرض بیشترین خطر قرار دارند. «ما بالاخص  نگران کشورهایی هستیم که با شیوع سرخک، وبا ویا فلج اطفال درگیرند و در عین حال با بیماری کرونا نیز مقابله می‌کنند؛ کشورهایی چون افغانستان، جمهوری دموکراتیک کنگو، سومالی، فیلیپین، سوریه و سودان جنوبی. (...) ما به سختی در تلاش هستیم تا اطمینان یابیم مقادیر کافی واکسن در کشوهایی که بدان نیاز دارند، وجود دارد. ما در ارتباط نزدیک با تولید کنندگان جهانی واکسن هستیم تا اطمینان یابیم تولید مختل نگشته و عرضه این اقلام در این شرایط سخت به بهترین نحو ممکن انجام می‌شود. (...) پس از ارائه واکسن بیماری کرونا و با هدف ارائه موفق آن، ما باید اطمینان یابیم که برنامه‌های ایمن‌سازی کارآمد بوده و می‌توانند به افرادی که بیشترین نیاز را به این واکسن دارند، ارائه شود. «واکسیناسیون یکی از مداخلات حیاتی حوزه سلامت است.
Language:English
Score: 1364352 - https://www.unicef.org/iran/%D...%D8%AE%D8%AF%D9%85%D8%A7%D8%AA
Data Source: un
جستجو بستن سایت یونیسف را جستجو کنید Fulltext search Max برنامه کودکان بازمانده از تحصیل یونیسف ایران به همراه شرکای دولتی برای اطمینان از اینکه همه کودکان به فرصت‌های برابر و آموزش با کیفیت دسترسی دارند، تلاش می‌کند. یونیسف ایران/صالحی Programme Menu فعالیت‌های یونیسف در حوزه آموزش کودکان بازمانده از تحصیل آموزش پیش‌دبستانی وضعیت موجود اقدامات یونیسف نتایج مورد انتظار قابل دسترس در: فارسي، فارسي English وضعیت موجود از سال 1390، تغییرات عمده‌ای در نظام آموزش رسمی کشور بر اساس «سند تحول بنيادين آموزش و پرورش» آغاز شده است. (...) نرخ ثبت نام در مدارس ابتدایی بیش از 95 درصد است، اما دختران، کودکان با نیازهای ویژه و کودکان ساکن مناطق مرزی و مناطق کم‌برخوردار از گروه‌هایی هستند که برای دسترسی به آموزش ابتدایی و باقی ماندن در مدارس نیاز به حمایت‌های بیشتری دارند. اقدامات یونیسف یونیسف با همکاری دولت و سایر سازمان‌ها برای تحقق اهداف زیر تلاش می‌کند: ارائه تخصص فنی، نمونه‌های موفق در جهان و جدیدترین دانش ‌روز به وزارت آموزش و پرورش با هدف دسترسی بهتر همه کودکان در ایران به آموزش رسمی.
Language:English
Score: 1356294.7 - https://www.unicef.org/iran/%D...%D8%AA%D8%AD%D8%B5%DB%8C%D9%84
Data Source: un
کودکان آسیب‌پذیر بیشتر در معرض کودک‌آزاری قرار دارند رفتن به محتوای اصلی ایران نمایش/پنهان کردن مرور فارسي، فارسي English Global Links سایت جهانی یونیسف کیفیت بالا ایران درباره یونیسف بیشتر بدانید درباره یونیسف نماینده یونیسف در جمهوری اسلامی ایران همکاران یونیسف در جمهوری اسلامی ایران آگهی مناقصه و مشاوره استخدام در یونیسف ما را حمایت کنید تماس با ما مرکز رسانه‌ها حمایت مالی Main navigation برنامه‌های یونیسف در ایران گزارش‌ها و مطالعات اخبار و داستان با ما همراه شوید Search area has closed. (...) جستجو بستن سایت یونیسف را جستجو کنید Fulltext search Max اطلاعیه خبری کودکان آسیب‌پذیر بیشتر در معرض کودک‌آزاری قرار دارند 18 نوامبر 2020 UNICEF قابل دسترس در: فارسي، فارسي English هرساله میلیون‌ها دختر و پسر در سراسر دنیا کودک‌آزاری و بهره‌کشی را تجربه می‌کنند‌.
Language:English
Score: 1356294.7 - https://www.unicef.org/iran/%D...%D8%AF%D8%A7%D8%B1%D9%86%D8%AF
Data Source: un
با این حال 105 کشور از کل 134 کشور جهان که مدارس در آنها بسته است (78 درصد) تصمیم گرفته­ اند در تاریخی معین مدارس خود را باز کنند.  59 کشور از 105 کشور مدارس خود را قبلاً بازکرده­ اند یا قصد دارند به زودی بازگشایی کنند.)  تا نیمه اول شهریور ماه) باتوجه به دشواری وضعیت و تفاوت­های موجود در سراسر دنیا، کشورها در مورد چگونگی و زمان برنامه ریزی برای بازگشایی مدارس خود در مراحل مختلفی هستند.   (...) برخی از موارد مفیدی که ممکن است بخواهید درباره آن‌ها بپرسید عبارتند از: مدرسه برای کمک به اطمینان از سلامت و امنیت دانش‌آموزان چه اقداماتی انجام داده است؟  مدرسه چگونه از سلامت روان دانش‌آموزان حمایت می­کند و  اگر فردی دچار بیماری کرونا شد، چطوربا انگ و تبعیض نسبت به آن فرد، مبارزه می‌کند؟      مدرسه به دانش‌آموزانی که نیاز به رسیدگی تخصصی دارند و یا باید به مراکز دیگری ارجاع شوند، چطور کمک خواهد کرد؟    آیا با بازگشایی مدارس، سیاست‌های سابق درخصوص کنترل قلدری و حفاظت از دانش­ آموزان در مدارس تغییری خواهد کرد؟   آیا می‌توانم در اقدامات مدرسه درخصوص سلامتی و ایمنی سهیم باشم و از آنها حمایت کنم؟ مثلاً از طریق انجمن­های اولیا و مربیان یا سایر شبکه ­ها؟    اگر فرزندم از درس عقب افتاد چه کنم؟ دانش‌آموزان سراسر جهان نشان داده‌اند که چه قدر مشتاق یادگیری هستند. (...) اما بسیاری از کودکان برای ازسرگیری و ادامه آموزش خود پس از بازگشایی مدارس به حمایت بیشتری نیاز دارند.              بسیاری از مدارس برای کمک به بازگرداندن سریع دانش‌آموزان به وضعیت تحصیلی نرمال، در حال برنامه‌ریزی ارائه دروس جبرانی هستند، ازجمله برگزاری دوره‌های تقویتی یا یادآوری، برنامه­ های بعد از مدرسه یا تکالیف تکمیلی که باید در خانه انجام شود.  
Language:English
Score: 1354629.5 - https://www.unicef.org/iran/%D...D8%AF-%D8%A8%D9%88%D8%AF%D8%9F
Data Source: un